Misyonumuz;

Emin Emlak Gayrimenkul Ofisi  olarak; Emlak sektörünün gelişmesini sağlamak, yatırımcılara güven vererek doğru mülklere yönlendirmek Yaşam ve çalışma alanlarında, ihtiyaç duyulan her konuda şeffaf, güvenilir, hukuka uygun, kurumsal ve müşteri odaklı Profesyonel ve Sorunsuz yönetim hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz;

Bizler; Yeniliklerin peşinde koşma kararlılığımız, Proaktif olmaya gösterdiğimiz özen, Alternatif çözümler yaratmadaki becerilerimiz, Olabileceğimizin en iyisi olma konusundaki ihtirasımız, Çalışan – işveren ilişkilerinde mükemmeliyetçi tutumumuz, Kullandığımız teknoloji, Profesyonelliğimiz ve istekliliğimiz ile; Size; Optimum Maliyetlerle, etkin, verimli, müşteri memnuniyetine dayanan ve fark yaratan hizmet vaat etmekteyiz.

Değerlerimiz;

Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmeyi ilke edinmek, Müşteri haklarına değer vermek, Müşteri gizliliğini sağlamak, Etik kurallara uymak, İnsana saygılı olmak, Sürekli iyileştirmeyi ve kalite yönetim sistemini benimsemektir.

Kalite Politikamız;

Güven ve Şeffaflık, Yenilikçi, Çağdaş, Müşteri Odaklı, Takım çalışmasına inanan, Personelini sürekli geliştiren yönetim politikasını uygulamaktır.


Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.